Поради для дому

Види лінолеуму:

ПВХ-лінолеум. Цей матеріал виготовлюється на основі нетканинній або теплозвукоізоляційній основі.

ПВХ-лінолеум виготовляється в багатошаровому чи одношаровому вигляді для комерційного використання. ПВХ-лінолеум, у порівнянні зі звичайним лінолеумом, більш стійкий і відповідно дорожчий. Не дивлячись на те, що це не натуральний лінолеум, він абсолютно безпечний для людей, його можна використовувати в житлових приміщеннях.

ПВХ-лінолеум буває: шумопоглинальний, антистатичний, електропровідний.

  • Лінолеум із натуральних матеріалів. Екологічно безпечний, володіє антистатичними властивостями та виготовляється тільки з натуральних компонентів. Матеріал широко використовується в якості покриття для підлоги, особливо популярний серед людей хворих на астму або алергії.
  • Гліфталевий лінолеум. Матеріал представляє собою тканинну основу з нанесеною алкидною смолою. Таких лінолеум має хороші звуко- та теплоізоляційні характеристики, проте він дуже крихкий та не призначений для великих навантажень. Широко використовують в житлових приміщеннях.
  • Колоксиліновий лінолеум. Створений на основі нітроцелюлози та відрізняється своєрідним блиском. Основні переваги матеріалу: еластичність, пожежобезека, гнучкість та вологостійкість.
  • Лінолеум-релін. Матеріал складається з двох шарів: верхій – сворений із суміші резини з спеціальним наповнювачем та пігментом, нижній шар – представляє собою дрібно подріблему гуму з додаванням бітуму. Такий матеріал має найкращі показники шумо- та звукопоглинання серед лінолеумів.
  • Мармолінолеум. Екологічно безпечний вид лінолеуму, який виготовляється з природним матеріалів. Підходить для укладки в приміщеннях, де живуть або працюють люди, котрі страждають алергійними, астматичними хворобами. Володіє високими зносостійкими характеристиками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *