Нерухомість

Роль сучасного архітектора

В сучасному суспільстві роль архітекторів і дизайнерів в створенні комфортних умовах стає більш важливою, оскільки міста стають перенаселеними, і ми витрачаємо все менше часу на контакт з природою. Вони на пряму впливають на життя мільйонів людей кожен день по кольору.
Розуміння сили кольору і довгострокових ефектів для тих, хто використовує простір, стає все більш важливим.
Тон, комбінація, пропорція і розміщення є ключовими в будь-якому проекті як з точки зору, так і з урахуванням загального впливу на поведінку людини.
Навіть при використанні правильного кольору, але неправильного тону, ви можете отримати негативні ефекти.
Наукові дослідження та спостереження останнього століття довели, що реакція людини та навколишнього середовища в архітектурному середовищі складає валову частку, основану на зоровому сприйнятті кольору.
Колір – це зорове сприйняття, яке має символічний, асоціаційний, естетичний та емоційний ефекти. Крім цього, колір часто використовується для упорядкування споруд в цілому. Прикладом такого підходу є декорування колон на багатоповерховому паркінгу в різні кольори, наприклад, в червоний на одному поверсі та синій на іншому, що дозволяє водію легко заповнити, де залишили припаркований автомобіль. Колір, також, часто використовується таким же чином в громадських будівлях, де буває багато відвідувачів, яким необхідно знайти правильний шлях.
Тенденція надання кольоровості навколишньому середовищі прослідковується всюди. Колір є невід’ємним елементом нашого світу, не лише в природному середовищі, але й штучному, архітектурному середовищі. Колір завжди відіграє важливу роль в еволюційному процесі людини. Навколишнє середовище та його кольори сприймаються, мозок обробляє і сприймає на об’єктивній і суб’єктивній основі. Психологічний вплив, спілкування, інформація і вплив на психіку є аспектами наших процесів сприйняття. Відповідно, цілі колірного дизайну в архітектурному просторі відносяться не тільки до оформлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *