Поради для дому

Реєчна стеля: види панелей та особливості вибору

Стеля із реєчних панелей – це практичне рішення для квартир, приватних будинків, офісів, ресторанів та торгових центрів. Такий метод оздоблення використовується в приміщеннях з підвищеною вологою, має дивовижний зовнішній вигляд, служить на протязі довгого часу та не боїться корозії. Такі підвісні конструкції добре себе зарекомендували в процесі експлуатації, тому стають все популярніші серед раціональних людей, які цінять красу та комфорт.
Конструкція реєчної конструкції включає спеціальний каркас та панелі для облицювання, які покриті лаком. Розміри реєчної стелі обумовлені індивідуальними особливостями, а саме планки досягають ширини 20 см. При цьому виділяються наступні види панелей:
— з гладкою або перфорованою структурою. Перший варіант хороший для приміщення з невисокою стелею. Другий дозволяє досягнути хорошого звукоізоляційного ефекту;
— закриті чи відкриті. Залежить від наявності зазорів між панелями, куди вставляються декоративні рейки;
— по формі – прості, багаторівневі, з ломаними рівнями, чим складніша структура – тим більше простір для встановлення необхідний.
Крім того, типи реєчних стель відрізняється по кольору та виробникам. Їх виготовляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії – з Германії та Нідерландів.
Монтаж таких стель виконується в декілька етапів:
— розмітка поверхні, в ході которої відбувається прорисовка ліній для монтажу стрингеру та кріплень для нього, максимальна відстань між елементами – 120 см.
— Закріплюються підвіси, куди ставлять стрингери;
— Конструкція вирівнюється за рахунок підвісів, котрі можна регулювати;
— Монтується плінтус до стіни;
— Ставляться самі рейки – їх вставляють в стрингер до характерного клацання, додаткова фіксація не потрібна.
Сучасні реєчні стелі мають ряд переваг, котрі стають помітними вже при монтажі:
— Красивий зовнішній вигляд – при порівняно невеликих затратах матеріалів мають розкішний та дорогий вигляд;
— Мінімальна вага конструкції – конструкція не тисне на стіни, не ускладнює їх, що позитивно позначається на терміні служби перегородок;
— Можливість самостійної установки;
— Легкий та простий догляд – можна користуватися вологою ганчіркою, протирати пил, вироби не бояться води;
— Довговічність – термін експлуатації вимірюється десятками років;
— Такий вид оздоблення стелі універсальний – його можна монтувати в житлових приміщеннях, на кухні, у ванній кімнаті без будь-яких побоювань.
Стеля оздоблена реєчними панелями – це стильно, доступно та красиво. Для тих, кому набридли підвісні вироби, а просте фарбуванн здається нерентабельним, таке рішення – ідеальний варіант. Затрати гарантовано окупляться, а зручність експлуатації стане приємним сюрпризом для господарів, які займаються прибиранням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *