• contact@example.com
 • 666 888 0000

Про нас

«У будинків, як у людей, є своя душа і своє обличчя, на якому відображається їх внутрішня сутність»

Александр Дюма (батько)

 

«AGGR»- одна з небагатьох студій в Україні, яка надає повний спектр архітектурних, будівельно-монтажних та дизайнерських послуг: від підготовки архітектурної та дизайнерської концепції до повної реалізації проектів.

Студія «AGGR» працює на будівельному ринку з 2015 року, ми займаємося розробкою та реалізацію проектів (одно та багатоповерхових будівель, споруд громадського та промислового призначення, реконструкції, створенням сучасних енергозберігаючих житлових будинків). В основі нашої роботи лежить якість, надійність, реалізація Ваших мрій та виконання робіт у встановлені терміни.

Запорукою успішного розвитку нашої компанії є її колектив — це не тільки висококваліфіковані та дипломовані фахівці, але й люди, які по-справжньому люблять свою справу, що безпосередньо впливає на швидкість та якість виконання проекту.

За роки своєї роботи ми довели, що завжди в поставлені терміни і в повній мірі виконуємо свої зобов’язання перед Замовником, саме тому робота з нами завжди вигідна і, як правило, призводить до тривалого і взаємовигідного співробітництва. Крім того, ми помітно виділяємся на ринку будівництва завдяки ціновій доступності та оптимальним співвідношенням ціни та високої якості виконання проекту робіт.

Сьогодні ми активна і амбітна команда, що рухається до нових вершин будівельної галузі.

Наша місія: ми хочемо щоб процес будівництва або ремонту, а по суті, створення домашнього затишку, був для людини надихаючим, цікавим і легким. Ми працюємо з найрізноманітнішими і креативними проектами, допомагаючи клієнту створити свою домашню атмосферу в рамках його потреб.

Наші переваги:

 • Якість. Довірившись нам, Ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте якісний проект, незалежно від поставленого завдання та складності.
 • Терміни. Ми гарантуємо, що звернувшись до нас, Ви отримаєте результат вчасно.
 • Ми виконуємо повний пакет документів для погодження та проходження державної експертизи.
 • Щоденна звітність. Щоденні e-mail звіти дозволяють нашим клієнтам спостерігати за розробкою свого проекту, знаходячись в будь якій точці світу і при бажанні вносити правки та коментарі.
 • Ми прагнемо змінити вигляд і зміст архітектури, зробити її конкурентоспроможною зі світовими аналогами. Правильними проектними рішеннями намагаємося спростити процес будівництва, скоротити терміни реалізації, оптимізувати витрати; зробити будівлю рентабельним, функціональним, виразним, безпечним і зручним для людей.
 • У роботі застосовуються прогресивні архітектурні напрямки і погляди, новітні методи і інструменти проектування, інтелектуальні стратегії менеджменту.
 • Ми допоможемо Вам втілити самі нестандартні, креативні концепції.
 • Висока кваліфікація та професіоналізм співробітників, які відповідально ставляться до кожного проекту.
 • Використання сучасного обладнання та інноваційних технологій.
 • Орієнтація на довгострокове співробітництво і націленість на якісний результат.