Поради для дому

Обираємо поверх для проживання в новобудові

Обираючи, який поверх найкраще для проживання, сім’ї необхідно орієнтуватися на власні відчуття, вид з вікна, пораду друзів та родичів. Хтось вивчає рекомендації, щодо вибору поверху квартири по Фен-шуй. Спеціалісти студії «AGGR» підготували поради з практичної точки зору, щоб Ви могли придбати нерухомість, котра буде задовольняти всі потреби.
Для початку необхідно визначити на якому поверсі квартири найзручніші та найкомфортніші для проживання. Звичайно, що у кожному випадку будуть свої переваги та недоліки:
— з верхніх поверхів відкривається прекрасний вид — ви можете милуватися міськими пейзажами;
— чим вищий поверх – тим менше загазоване тут повітря, менше шуму доноситься з автомагістралей;
— у випадку виникнення пожежі або надзвичайної ситуації проживання на верхніх поверхах доставить деякі складності, як в процесі евакуації, так і під час гасіння;
— людина звикла жити на землі, тому перебування вище 5 поверху може супроводжуватись деяким дискомфортом, адже там сильніше відчувається концентрація радіохвиль та напруженість електромагнітного поля;
— у разі виходу із строю ліфту – Вам доведеться підійматися до квартири сходами.
Статистика показує, що з практичної точки зору краще обирати середні поверхи – від 5 до 10. Однак, приділяти увагу необхідно і виду з вікна. Якщо вікна виходять на живописну місцевість, розташування квартири навіть на верхніх поверхах позитивно вплине на комфорт мешканців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *