• contact@example.com
  • 666 888 0000

Монтаж даху

Дах – це верхня частина будинку, яка призначена для захисту будівлі від зовнішнього впливу (атмосферних опадів, вітру), а також забезпечення комфортних параметрів мікроклімату.
На даний момент існує велика різноманітність видів дахів, які між собою різняться конструктивними та технологічними особливостями виготовлення.
Виділяють такі види:
— Плоский дах (кут нахилу від 3 до 12 градусів). Потребує використання якісних матеріалів, зазвичай має парапет по периметру і дуже маленький ухил (до 3%) для усунення води, що потрапила на її поверхню. Снігове навантаження у такої покрівлі вище, в порівнянні із скатною. Проте слід пам’ятати, що у разі наявності нерівності – вона може стати місцем для скупчення вологи. Дах можна використовувати в якості тераси або під зелені насадження. В якості покрівельного матеріалу використовують бітумні, полімерні матеріали, мастики на верх яких укладають терасну дошку або керамічну плитку.
— Скатний дах (кут нахилу понад 12 градусів). Кут нахилу даху визначає безліч її майбутніх характеристик. За співвідношенням кутів та скатів розрізняють: моноскатний, двоскатний, вальмовий, напіввальмовий, шатрового або мансардного виконання. Основою такого типу даху є дерев’яні або металеві крокви. В якості покрівельного матеріалу для такого типу даху використовують черепицю, фальцевий метал або шифер.
Студія «AGGR» виконує повний спектр будівельних робіт. Замовивши послугу «монтаж дах» Ви можете бути впевнені, що роботи виконують досвідчені майстри з багатолітнім досвідом. Вони ретельно дотримуються технологічних умов та виконують роботи згідно проектної документації. Ми гарантуємо якісне, недороге і швидке зведення даху Вашого будинку.