Новини

Металочерепиця

По порівнянні з керамічною черепицею металочерепиця — досить молодий покрівельний матеріал.
Перші покрівлі з металу (оцинкованої сталі) з’явилися в Європі понад півстоліття тому. Однак склади і технології, застосовувані сьогодні у виробництві металочерепиці по всьому світу, утвердилися близько 30 років тому. Нашу країну з цим матеріалом познайомили фіни на початку 1990-х.

Переваги металочерепиці
1. Різноманітність фактур, малюнків і квітів. Найчастіше покупці віддають перевагу металочерепиці, максимально схожою на натуральну керамічну. Тому в каталогах виробників переважають майстерно виконані в металі імітації пазової черепиці, плоскою ( «бобровий хвіст») і?-Подібної форми. Також випускаються моделі з текстурою під шифер і «гофре» (в дрібну складочку). Поверхня листа може бути матовою або глянсовою, а колір металочерепиці підбирається по каталогу RAL.
2. Невелика вага. Лист металочерепиці площею в 1 кв.м. важить близько п’яти кілограм, що у вісім разів менше ваги керамічної черепиці, необхідної для перекриття такої ділянки.
3. Ширина листа металочерепиці становить 1 м., Довжина ж може досягати восьми і навіть одинадцяти метрів. Це дозволяє позбутися від додаткових стиків.
4. Простота і висока швидкість монтажу. Листи кріпляться до обрешітки за допомогою спеціальних саморізів. За статистикою, високопрофесійна бригада може за одну зміну перекрити ділянку площею в 100 кв. м.
5. Металочерепиця стійка до будь-яких погодних умов.
6. Не вбирає вологу, стійка до корозії.
7. Екологічність.
8. Протипожежна безпека. Матеріал не підтримує горіння.
9. Довговічність. Гарантія від виробника становить 10-12 років. Період експлуатації металочерепиці варіюється від 25 до 70 років.
10. Доступність. Вартість металочерепиці на порядок нижче вартості керамічної і гнучкої черепиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *