Поради для дому

Меблі в інтер’єрі вітальні

Вітальня – загальна кімната, яка призначена для прийому гостей та проведення дозвілля усією сім’єю (перегляду телевізору, читання газет, спілкування). Тому створення затишної обстановки в вітальні дуже важливий етап.
В наш час дуже популярним стало встановлення каміну не тільки в заміських будинках, але й в сучасних квартирах. Камін, звичайно, додає кімнаті затишку та робить сам інтер’єр вельми ефектним. На будівельному ринку зараз представлений широкий вибір електричних камінів, які можна використовувати і в квартирі.
На вибір інтер’єру вітальні впливає ряд факторів: вік членів сім’ї, їх смаки, виділений бюджет.
Самий популярний стиль інтер’єру – класичний. Він давно не виходить з моди і говорить про наявність хорошого смаку та достатку. Меблі в таких квартирах завжди вишукані, виконується на замовлення. Деревина для оздоблення та меблів виконується благородних порід дерев: вишня, горіх, дуб.
В квартирах молодих та енергетичних людей все частіше можна зустріти стиль сучасного технологізму. В такому інтер’єрі присутні яскраві кольори. Меблі виконуються із прозорого пластику, поєднані з металом, наявність великої кількості скляних елементів. Вся обстановка в кімнаті доволі сучасна, створює імідж новизни.
Любителі подорожувати, привозять з різних країн різноманітні сувеніри, статуетки та картини, можуть з легкістю авторський оригінальний дизайн своєї вітальні. Такий інтер’єр буде неповторним, а розставлені китайські вази, індійські подушки, африканські маски на стінам можна розглядати годинами.
Якщо кімната призначена для прийому гостей – необхідно зручне місце для проведення зуcтрічей. В таких випадках необхідно використовувати зонування в кімнаті: щоб можна було не тільки посидіти за столом та скуштувати страви господині, але й поспілкуватися великою компанії в невимушеній обстановці, сидячи на диванчиках. В таких вітальнях буде доцільно виглядати низькі меблі, невеликі дивани, пуфики, шафки-полиці, на котрих можуть розташуватись підноси з закусками. Такі меблі вельми зручні, їх легко переставляти.
В гостьовій кімнаті необхідний великий стіл. В цілях економії місця, можна обрати стіл-трансформер, котрий можна перетворити з маленького журнального столика в величезний. За який зможе сісти велика кількість людей. Стільниця може бути виконана із скла, пластмаси, дерева, каменю. Все залежить від самого інтер’єру кімнати.
Зона відпочинку також дуже важлива. Вона виділяється килимом на підлозі, використовується м’які меблі, встановлюється освітлення, яке можна регулювати.
Дизайн диванів досить різноманітний: це можуть бути дивани – трансформери зі столиками, котрі відкидаються, з масажерами і навіть з динаміками, дивани з готичним стилем: з яскравою оксамитовою обшивкою, сільського стилю прованс, з рельєфними підлокотниками, безформними кріслами у вигляді мішків. Оздоблювальними матеріалами можуть бути шкіра, хутро, синтетичні та натуральні матеріали.
Важливим елементом є меблі для зберігання речей та для встановлення різноманітної апаратури. Матеріали для таких меблів найрізноманітніші. Дверцята шафи-купе можуть бути зеркальними, прикрашені фото або натуральною шкірою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *