• contact@example.com
  • 666 888 0000

Термореновація

Аналіз втрат теплової енергії і природного газу, що використовується на виробництво втраченої теплової енергії в комунальній теплоенергетиці у схемах централізованого теплопостачання, свідчить про те, що найбільші втрати теплоти відбуваються у її кінцевих споживачів (до 30-45%), тобто в опалювальних будинках. Одна з причин цих втрат полягає в тому, що теплоізоляційна спроможність стін, огорож та вікон більшості будинків, що експлуатуються понад 30 років, не відповідає сучасним вимогам енергозбереження та створення належних повітряно-температурних умов у приміщеннях.

У зв’язку з цим актуальною стає проблема організації енергозберігаючих режимів експлуатації існуючих споруд, які б забезпечували належні санітарно-гігієнічні умови в приміщеннях при мінімальних обсягах теплопостачання. Одним із ефективних шляхів вирішення цієї проблеми є термореновація.

Термін «термореновація» житлових будинків означають одне – утеплення будинку з метою досягнення енергозберігаючого ефекту в будинку в цілому і комфорту у квартирах.

Відповідно, термореновація будівлі – комплекс ремонтно-будівельних робіт, направлених на відновлення до початкового рівня теплотехнічних якостей огороджувальних конструкцій будівлі, що їх було втрачено в процесі фізичного зносу.

Основними заходами по термореновації є встановлення додаткового теплоізаляційного шару на зовнішні поверхні огорожі та заміна старих віконних конструкцій на сучасні склопакети з високим термічним опором.

Зважаючи на те, що заходи з термореновації вимагають вимагають значних капіталовкладень, виникає необхідність у порівняльному аналізі теплотехнічної та економічної ефективності використання того чи іншого теплоізоляційного матеріалу, або тієї чи іншої світлопрозорої конструкції. При цьому важливо також враховувати довговічність покриттів за різних умов їх експлуатації. У зв’язку з цим виникає необхідність у різноваріантній терморегуляції окремих приміщень.

Зверніться до нас і наші професіонали допоможуть Вам за доступними цінами провести термореновацію та утеплення, що дозволить істотно заощадити кошти і підвищити параметри енергоефективності Вашого будинку.