• contact@example.com
  • 666 888 0000

Термомодернізація

Вартість опалення і гарячого водопостачання стала важким тягарем для сімейного бюджету. Великі комунальні платежі за ці послуги є результатом надмірного споживання енергії (теплової і електричної).

Причина – Вашу будівлю збудовано без належної уваги до економії енергії, тому що колись ця енергія була дешевою. Сьогодні її вартість висока, і її подальше зростання неминуче. Суть термомодернізації багатоповерхової або приватної малоповерхової будівлі полягає у застосуванні енергоефективних заходів, які дають значне скорочення енергоспоживання. В результаті при неминучому підвищенні вартості енергоносіїв, оплата за комунальні послуги зменшується, а їх якість покращується.

Реалізують термомодернізацію шляхом додаткового утеплення будівлі з обов’язковою модернізацією системи опалення. Утеплення будівлі без модернізації системи опалення часто не дає позитивного результату в економії енергії, і навіть призводить до негативного результату – збільшення енергоспоживання. При термомодернізації модернізують також системи гарячого водопостачання і освітлення.

Термомодернізація вимагає фінансових затрат. Але, при повному виявленні всіх проблем будівлі і виборі правильного способу їх усунення, термомодернізація призводить до зменшення оплати за комунальні послуги, і ця економія значно перекриває початкові фінансові затрати.

Наші професіонали допоможуть Вам за доступними цінами провести модернізацію та утеплення, що дозволить істотно заощадити кошти і підвищити параметри енергоефективності Вашого будинку.