• contact@example.com
  • 666 888 0000

Енергоефективне будівництво

При сучасних ціноутворення на енергоресурси, більшість забудовників  заміської нерухомості, стали проявляти особливий інтерес до нових енергозберігаючих технологій. Це підтверджує попит на проектування і будівництво в цьому напрямку. Відомо, що побудувати енергоефективний будинок або котедж не дорожче, а в деяких випадках дешевше традиційного будівництва. Раніше, таким розрахунками не зрадили особливого значення, так як в цьому не було потреби через низькі цін на енергоресурси, а технології відповідали тому часу.

Постійний моніторинг ринку дозволяє нам оновлювати уявлення про нові тенденції і застосовувати їх в проектах енергоефективних будівель. Якщо в розвинених країнах навчились економити кошти, що витрачаються на побутові потреби (опалення, кондиціонування, гаряче водопостачання), то чим ми гірші?

Корпоративна філософія студії «AGGR» побудована на об’єднанні інтелектуальної еліти інженерно-будівельної галузі та залучення технологічних розробок, актуальних для сучасного мегаполісу, що знаходиться в різко континентальному кліматичному поясі з перепадами температур від — 20 до + 35 ° С.

Робота в цій сфері ведеться в трьох ключових напрямках:

  • проектування будівель таким чином, щоб зменшити їх енергетичні потреби;
  • створення енергомереж, інтегрованих в міську енергосистему із застосуванням новітніх енергоефективних технологій;
  • організація системи виробництва і розподілу енергії з високим ККД, що дозволяє досягти необхідного рівня забезпечення електричною і тепловою енергією при найбільш ефективному і дбайливому використанні палива.

Наші професіонали розроблять для Вас енергоефективний будинок під ключ, також ми організуємо реконструкцію або ремонт, побудуємо котедж з нульового циклу застосовуючи розробки, які дозволять істотно заощадити кошти і підвищити параметри енергоефективності, які перевершують зарубіжні аналоги.