• contact@example.com
  • 666 888 0000

Предметний дизайн

Предметний дизайн — це не тільки турбота про зовнішній вигляд предмета, а й осмислення його функціональності. Сучасні дизайнери прагнуть вирішувати побутові завдання естетичними методами, ставлячи зручність на перше місце. Ми віримо у майбутнє, у якому панує індивідуальних підхід, а не масове виробництво. Майбутнє – сьогодні.

У предметному дизайні важливо знайти баланс між зовнішнім виглядом предмета і тим, як їм буде користуватися людина. Зовнішній вигляд виробу витримується в певному стилі. Цей стиль нерозривно пов’язаний з матеріалом або матеріалами, з яких ця річ буде створена. Фактура, вага, пластичні властивості скла, металу, дерева, шкіри, тканини, полімеру, глини, бетону відіграють вирішальну роль в тому, наскільки цікавий буде створюваний об’єкт предметного дизайну.

Зараз, коли канони багатьох стилів вже міцно встановлені, особливо актуально вміння дизайнера побачити нове застосування звичним матеріалами, або використовуючи новаторські матеріали докладати до них традиційні форми. Сучасні дизайнери шукають все більш радикальні, нетривіальні, зухвалі рішення для зовнішнього вигляду своїх об’єктів предметного дизайну, виходячи за сформовані рамки стилю, експериментуючи з кольором, поєднуючи в одній речі різні, часом чужі матеріали, використовуючи не характерні для даного типу виробів теми.

Ми розробляємо та виготовляємо унікальні авторські предмети для Вашого інтер’єру. Кожна річ створюється вручну та лише в одному екземплярі.

Оригінальна лапма, стіл чи стілець здатні кардинально освіжити інтер’єр та розставити виразні акценти. Крім того, завжди приємно розуміти, що Ви єдиний у кого є така річ.