Поради для дому

Дизайн інтер`єру

Дизайн інтер`єру — це мистецтво проектування квартир, будинків, кімнат та інших жилих та не жилих приміщень, а також архітектурне й художнє оздобленя внутрішньої частини будинку, що забезпечує комфорт людини та визначає функціональне призначення приміщення.
Так що ж таке дизайн інтер`єрів сьогодні? Дизайн інтер`єру це те як ми сприймаєио простір. Це невідємна частина нашого повсякденного життя, адже дизайн включає в себе концептуальне планування, естетичні та технічні рішення, що застосовуються для досягнення бажаного результату. Дизайн інтерєру як наука розуміння поведінки людей для створення просторів в середині будівлі.
Яскравий і нестандартний дизайн передбачає грамотне зонування та продумане використання площі. Тут особливо важливо отримати гарний та функціональний результат. Не поступається і дизайн двокімнатної квартири, адже в такому випадку можливості розвернутися і дати свободу творчому бачення практично безмежні.
Існує багато стилів дизайну, які періодично з’являлись та зникали на протязі років, деякі залишались назавжди, деякі з плином часу видозмінювались: класицизм змінювався неокласицизмом, модерн – постмодерном і т.д. В сучасному дизайні інтер’єру добре об’єднуються декілька стилів.
В сучасному стилі інтер’єрів виділяють:
— арт-деко. Характеризується вишуканістю, легкістю, грайливістю. Стиль поєднує в собі різноманітні матеріали (легкі тюлі, килими та метал);
— класичний стиль та неокласицизм. Характеризується присутністю в інтер’єрі елементів розкоші і достатку. Стиль поєднує в собі витриманість, наявність симетрії та пропорційності, декору (ліпнина, рельєфні бордюри, колони та ін.).
— хайтек. Особливо популярний серед молодого покоління . стиль в собі поєднує прості та оригінальні конструкції, недорогі матеріали (пластик, метал, скло), елементи конструктивізму і кубізму. Переважаючими кольорами є металевий та срібний.
— мінімалізм. Стиль характеризується присутністю мінімуму предметів інтер’єру, максимально вільного простору, відсутністю предметів декору. Переважаючими є однотонні кольори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *