Поради для дому

Дизайн балкону в квартирі

Іще декілька десятиліть назад люди використовувати балкон в основному для збереження громіздких та старих речей. Там могли бути велосипеди, санчата та інші речі, сезон для яких не настав. Відсутність комори або надмірне накопичення господарів перетворювало балкони в «відрізану» частина квартири. У людей, навіть, не було думки щоб облаштувати на балконі додаткову комфортабельну житлову площу. Хоча б це було актуально для сімей, які проживали в малогабаритних квартирах.

Про перепланування балконів та лоджій, дизайнерському облаштуванні балконів та лоджій почали говорити зовсім недавно. Це дало можливість для реалізації наступних бажань:

  • мати додаткову кімнату;
  • комфортну зону відпочинку;
  • створити оранжерею, облаштувати кабінет;
  • розширити невелику залу;
  • спланувати комфортну дитячу кімнату.

При грамотному підході до перепланування балкони набувають функціональності, стают затишним куточком для релаксу. Дуже часто таке облаштування не потребує великих фінансових затрат. Можна самостійно знайти рішення або звернутися до дизайнера.

Головною відмінністю між балконами та лоджіями є їх конструктивні особливості. Балкон обов’язково винесений за межі фасаду будівлі. Лоджії розташовані в межах споруди і можуть різнитися по формі, в той час, коли балкони завжди мають прямокутну форму, а відрізняються лише площею. Спільне між ними – відсутність опалення.

Перш за все необхідно утеплити балкон або лоджію. Ця опція незамінна майже завжди, хоча і бувають виключення, які визначаються подальшим призначенням приміщення.

Якщо територія стане житловою, краще встановити спеціальні захисні конструкції від прямого впливу сонячних променів. В подальшому вони будуть захищати Вас від надмірного нагріву, а меблі – від вигорання.

Наступним етапом є підбір дизайн-проекту:

  • зимній сад. Прекрасний варіант для любителів кімнатних рослин – маленький сад на балконі. Там можна буде з задоволенням відпочити чи зайнятися розведенням нових квітучих екземплярів. Цей варіант облаштування потребує максимально грамотно продумати майбутнє освітлення, спосіб підтримання необхідної комфортної температури, не залежно від сезону.
  • комфортний кабінет. У разі відсутності місця для організації тихої робочої зони, доцільно облаштувати кабінет на балконі. Комфорт та усамітнення дадуть свої результати, а приємна обстановка подарує багато нових багато нових ідей. В таких випадках завжди актуальний стиль «лофт»: контрастні кольорі меблів та стін, предмети інтер’єру із різних матеріалів.
  • відкритий балкон. У разі відсутності можливості утеплити та засклити балкон, то найкращим рішенням стане – літня веранда. Таке облаштування не має великого різноманіття дизайнерських варіантів. Функціональні легкі меблі буде найкращим варіантом.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *