Поради для дому

Будівництво заміського будинку: поради спеціалістів студії «AGGR»

Будівництво заміського будинку – це складний та трудомісткий процес, з яким неможливо впоратися без належної підготовки, знань, досвіду та спеціального обладнання. Будь які помилки, допущені при розробці проекту та будівництві, в подальшому приведуть до серйозних неприємностей: просіданню фундаменту, виникненню перекосів та тріщин, погіршення теплоізоляції та ін.
Будівництво заміського будинку потребує також стабільних капіталовкладень. Проте якщо чітко розпланувати фінанси та етапи будівництва, заміський будинок обійдеться значно дешевше ніж придбання квартири в місті.
Розглянемо види будинків та їх особливості:
• Одноповерхові будинки — будуються за спрощеною схемою, так як не вимагають міжповерхового перекриття, сходів. Також, не виникає необхідності робити посилений, заглиблений фундамент. Основним мінусом даного виду будівлі є те, що для забудови необхідна велика площа ділянки, тому невеликі площі земельної ділянки не підходять для будівництва одноповерхового будинку.
• Двоповерхова будівля з експлуатованим горищем. Такий будинок будувати відносно просто, якщо зробити скатну покрівлю. Горище підвищить енергозберігаючу здатність будинку, але виникне необхідність посилювати фундамент.
• Будівля без підвалу та з підвалом. У першому випадку, з’являться економія фінансів, так як не доведеться витрачатися на будівельну експлуатацію підвалу. У другому випадку, у Вас виникне додаткова площа, яку Ви можете використовувати для господарських, технічних потреб.
• Будинок з гаражем прибудованим або на цокольному поверсі. У першому випадку, у Вас буде прямий зв’язок будинку та гаража, з внутрішніми дверима під ключ. А в другому — Ви уникнете витрат на зведення ще одного прибудованого будівлі.

Будівництво заміського будинку проходить в певній послідовності:
1. Консультація. Перед початком проектування проводиться зустріч-консультація, на якій Ви повідомляєте свої вимоги, спеціалісти допомагають обрати підходящий проект, розрахувати попередню вартість, дають відповіді на питання.
2. Розробка проектної документації. Якщо в каталозі не вдалося знайти оптимальний варіант, спеціалісти студії «AGGR» розроблять для Вас індивідуальний проект. Схеми та креслення будуть виконані в індивідуальному порядку.
3. Покупка та доставка будівельних матеріалів. Всі будівельні матеріали, інструменти та обладнання, необхідні для будівництва ми замовимо та доставимо на будівельний майданчик.
4. Будівництво будинку. Будівництво будинку під ключ починається з підготовки фундаменту. Наступним етапами є зведення каркасу, встановлення несучих конструкцій. Після укладки стін та монтажу покриття проводяться внутрішні та зовнішні роботи, в будинку прокладаються інженерні системи (електромережі, водо- та газомережі, вентиляція і т. д.)
Якщо Ви вирішили побудувати будинок, облаштувати територію – зверніться до студії «AGGR». Наші спеціалісти стануть найкращими помічниками для створення будинку Вашої мрії. З усіх питань Ви можете звернутися за номером телефону: +38 (067) 773 2009

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *