Поради для дому

Будівництво басейнів

Сьогодні будівництво басейну не розкіш та ексклюзивність, а вигідне вкладення грошей в здоров’я своєї сім’ї. Радість проведення дозвілля, в заміському будинку або на дачі, буде неповною, якщо в спекотні дні, немає можливості провести час біля прохолодної чистої водойми.
Кожний басейн представляє собою складну інженерну конструкцію, от чому його проектування та будівництво потребують виконання чітких правил та норм, завдяки чому вдасться забезпечити безпечну та зручну експлуатацію. Специфіка конструкції обумовлю є і тип обладнання, яке забезпечує ефективність процесів фільтрування, знезараження, підігріву води.
Найкраще коли будівництво і будинки ведеться паралельно, але не можна забувати про узгодження з інженерами по вентиляції, водопостачання і теплогазопостачання.
Басейни можуть бути розташовані в середині будинку або на вулиці.
Одним з найбільш популярних типів басейну є композитний або склопластиковий, який відрізняється ціновою доступністю, особливою зручністю у експлуатації, адже обслуговування такої конструкції займає відносно мало часу, а термін експлуатації до 50 років.
Бетонні басейни — зразок міцності і довговічності. Природно, що басейн буде в повній мірі відповідає всім очікуванням в тому випадку, якщо довірити його облаштування фахівцям, рівень компетентності яких не викликає сумнівів. У нас працюють фахівці, для яких немає нездійсненних завдань, і які з легкістю знайдуть підхід до кожного клієнта.
Основні етапи будівництва басейнів:
1. Підготовка документів та проектування дають можливість скласти кошторис робіт та мінімізувати фінансові витрати.
2. Бетонування. Бетонують чашу з використанням арматури в 12 мм.
3. Підготовка залізобетонної поверхні. Виконується адгезійна обробка внутрішніх стін чаші та по верхньому периметру борту.
4. Облаштування закладних елементів. Виконується комплекс заходів по закладанню базових елементів (форсунки подачі, прожектори та ін.);
5. Гідроізоляційні роботи. Внутрішні стіни чаші, дно та верхня частина борту оброблюється двокомпонентною сумішшю з використанням армованої сітки першого шару.
6. Облицювальні роботи.
7. Установка додаткового обладнання. За бажанням клієнта можна встановити системи освітлення, водоспад, штучну течію, пристрій для дезінфекції та ін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *