• contact@example.com
  • 666 888 0000

Ремонт квартир

Ремонт квартири — це та робота, з результатом якої вам доведеться жити не один рік. І виходячи з нашого досвіду, а він складає вже понад 10 років, ми знаємо, що якісний ремонт — це результат висококласної роботи кожного члена команди, від дизайнера і електрика, до людини, який очолює команду.

Обслуговуючи один об’єкт ми завжди залучаємо вузькопрофільних фахівців для кожного окремого виду роботи. Це набагато ефективніше, якісніше, швидше ніж використовувати людину, яка вміє все потроху. У переліку фахівців завжди присутні дизайнер, інженер, електрик, сантехнік, штукатур, маляр, бригади по установці вікон і дверей та інші. Вміле керівництво всіма фахівцями для нас схоже з управлінням оркестром. Тільки досвід і майстерність може дати в результаті відмінний результат. На щастя ми володіємо і тим і іншим!

Вартість ремонту з нашою допомогою вас приємно здивує. Завдяки налагодженим процесам і постійного потоку проектів ми використовуємо по-максимуму всі можливості наших фахівців і постачальників матеріалів для оптимізації кошторису проекту. А розробка дизайн-проекту дозволить ще до початку самого ремонту побачити підсумковий результат і його кінцеву вартість, що не переглядається по 10 разів на протязі всього часу робіт через те, що підрядник щось не врахував.

Терміни реалізації проекту залежать від його складності, втім як і вартість. Однак, знову ж таки, завдяки налагодженим процесам ми можемо точно назвати термін до початку всіх робіт. Якби техніку виконання робіт точно в строк не придумали японці, то це зробили б ми. Вам залишається тільки перевірити це на собі.