• contact@example.com
 • 666 888 0000

Система водопостачання

[vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Система водопостачання — комплекс водорозбірних пристроїв і обладнання, що забезпечує водою з міського водопроводу всіх споживачів будинку у потрібній кількості з необхідним напором. Невід’ємна частина будь-якого житла, без них жодна будівля не може бути введена в експлуатацію. Особливо гостро це питання стоїть для приватних будинків, які зазвичай не мають доступу до централізованих систем. Саме тому, варто приділяти особливу увагу їх проектування та реалізації. Складність роботи залежить від розташування джерела водозабору, типу та площі приміщення, призначення, матеріалу труб та інших технологічних характеристик, які можуть ускладнити задачу для інженерів та монтажників.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1615″ img_size=»562 × 358″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Проект і реалізацію системи водопостачання планується передбачати ще на етапі створення проекту будинку та виконується з розрахунком домогтися найбільшого рівня комфортності при максимальній функціональності. Це підкреслює необхідність в комплексному підході при створені житла своєї мрії, починаючи від дизайну приміщень чи планування прибудинкової території.

На одному з етапів зведення будинку, водопостачальні труби проводяться на території чи заводяться всередину будівлі, і здійснюється розводка до місць майбутнього підключення водоспоживчих елементів.

Проектування і монтаж систем водопостачання вимагає таких обов’язкових вихідних даних як технічні умови на підключення, топографія, геологія і генеральний план ділянки (останні пункти для житлового котеджу). Після збору вихідної інформації наші спеціалісти формують технічне завдання на проектування водопостачання.[/vc_column_text][vc_single_image image=»1625″ img_size=»1719 × 795″ alignment=»center»][vc_column_text]На початку підготовки до установки систем водопостачання , що в квартирі, що в приватному будинку, головним кроком є складання відповідного проекту. Для його створення ми враховуємо всі точки споживання, визначаємо джерело гарячого водопостачання (котел, бойлер), розраховуємо загальну довжину труб, відповідний нахил для запобігання застою води, кількість обладнання, що має використовуватися, підбираємо матеріал труб, необхідні параметри для забезпечення пропускної здатності, і звичайно, необхідною умовою є дотримання нами державних норм та стандартів.

При будівництві приватних будинків ми також визначаємо, який метод водозабору буде використаний, продумуємо розведення труб відповідно до даних планів території і будинку, а також вирішуємо питання зі скиданням відходів – стічних вод, тобто паралельно розробляємо систему каналізації.[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1633″ img_size=»500 × 334″][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Проект водопостачання включає:

 • загальні дані;
 • план розташування місць сантехнічних приладів і трас трубопроводів;
 • план детального розташування сантехнічних приладів в приміщенні;
 • аксонометрична схема підключення водопостачання;
 • специфікація;

Додатково для проекту будинку:

 • план прокладання трас трубопроводів на прибудинковій території;
 • аксонометрична схема прокладання зовнішніх трубопроводів;
 • специфікація;

Дивитись приклад проекту системи водопостачання[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Також за бажанням клієнта можливе розроблення додаткових листів на прокладання систем водопостачання для розміщення резервуарів для зберігання води, розпилювачів води влітку, полив території, проектування басейнів, проектування систем очищення води і тд.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/4″][vc_single_image image=»1636″ img_size=»237 × 153″][vc_single_image image=»1638″ img_size=»237 × 153″][/vc_column][vc_column width=»3/4″][vc_column_text]Монтаж систем водопостачання для будівлі включає кілька етапів:

 • Установка насосного обладнання і фільтрів для води;
 • Монтаж насосного обладнання, підключення установки для забезпечення тиску в системі;
 • Організація резервуарів, в яких накопичується вода для стабільної подачі в разі виходу обладнання з ладу (за бажанням клієнта);
 • Проведення і підключення труб;
 • Контроль якості кріплень, пусконалагоджувальні роботи, введення системи в експлуатацію.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]