• contact@example.com
 • 666 888 0000

Система газопостачання

[vc_row][vc_column width=»1/4″][vc_single_image image=»1987″ img_size=»1280х1280″][/vc_column][vc_column width=»3/4″][vc_column_text]Газифікація — комплекс організаційних і технічних заходів підвищеної небезпеки, які здійснюються згідно з проектною документацією у зв’язку з підключенням об’єкта будівництва чи існуючого об’єкта Замовника до Єдиної газотранспортної системи України і повністю відповідає всім встановленим нормам.

Згідно Кодексу газорозподільних систем розрізняють два типи приєднання: стандартне та нестандартне.

Стандартне приєднання — приєднання до діючих газових мереж газорозподільного підприємства об’єктів газоспоживання потужністю до 16 куб.м/год. включно на відстань, що не перевищує 25 м для сільської і 10 м для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Нестандартне приєднання — приєднання до діючих газових мереж газорозподільного підприємства об’єктів газоспоживання потужністю що перевищує 16 куб.м/год. на відстань, що перевищує 25 м для сільської і 10 м для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання.

Газопостачання є розгалуженою системою зовнішніх і внутрішніх газопроводів, яка організована для подачі і розподілу палива, використовуваного в побуті. Приміський газ є порівняно недорогим видом палива, тому монтаж систем газопостачання швидко окупається. Одним з основних переваг монтажу систем газопостачання поряд з економічністю є можливість створення комфортних умов при абсолютній екологічності.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Система газопостачання має тільки один недолік — це відсутність можливості для зберігання протягом тривалого проміжку часу. Це пов’язано з фізичним станом речовини. Для зберігання газу необхідні ємності дуже великого обсягу.

Газ використовують для опалення своїх будинків або квартир, для постачання гарячою водою і для приготування їжі. Для транспортування газу до приватних будинків використовують магістральні мережі з низьким тиском. Варто пам’ятати, що газ до замовника доходить не в чистому вигляді, а з використанням додаткових горючих сумішей. При проектуванні системи газопостачання не варто забувати про різноманітність характеристик і функцій різноманітних газопроводів.

Газопроводи, що прокладаються в середині будинків та споруд, слід передбачати із сталевих труб, що відповідають вимогам діючих технічних регламентів.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1984″ img_size=»800х587″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Послуги:

1. Збір та супровід документів для отримання технічних умов (Технічні умови — це документ, який дозволяє підключення користувача до найближчої газової магістралі. Видаючи техумови, дозвільна організація тим самим гарантує, що вона здатна здійснювати безперебійне постачання газу до даного об’єкту і підтримка тиску газу в системі на належному рівні).

До цього питання потрібно підійти з усією серйозністю, оскільки, довіряючи цю справу досвідченим професіоналам, ви застережете себе від затримок у часі і зможете уникнути зайвої паперової тяганини.

2. Виготовлення проектної документації і погодження з усіма уповноваженими органами. (Одним із найважливіших напрямів нашої діяльності є проектування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж).

3. Організація виконання монтажних робіт. Супровід виконавчої документації. Підписання документів в зацікавлених організаціях.

4. Організація пуско-налагоджувальних робіт (Пуск газу).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=»1994″ img_size=»750х350″ alignment=»center»][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Проект газопостачання включає:

 • Загальні дані;
 • План прокладки газопроводів високого і низького тиску;
 • Розрахункова схема газопроводів високого тиску;
 • Фасади з вказуванням газопроводів;
 • Схема зовнішніх газопроводів високого і низького тиску;
 • Монтажна схема вузла обліку витрати газу;
 • Шафа для вузла обліку газа;
 • Специфікація.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Монтаж систем газопостачання включає в себе:

 • прокладання зовнішніх газопроводів;
 • розведення труб системи газопостачання всередині будівлі;
 • установку газорозподільних пристроїв;
 • підключення системи до побутових приладів;
 • установку вузлів обліку, обладнання для контролю витоків і автоматики безпеки.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]