• contact@example.com
 • 666 888 0000

Система електропостачання

[vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Електромережа – мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії між постачальником та кінцевим споживачем. Електромережа складається з генерувальних станцій, високовольтних ліній електропередач та розподільчих ліній, які постачають електроенергію до пристроїв розподілення (підстанцій), ввідних пристроїв, ввідно-розподільчих пристроїв та головних розподільчих щитів.

Належить до перших систем, що зявляються на будівельному майданчику до початку будівельно-монтажних робіт. У більшості випадків точкою входу є міська або приватна мережа. За бажанням замовника можна встановити двозонний або тризонний лічильник.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1797″ img_size=»660х499″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Від лічильника обліку споживання, кабель електроживлення заводиться на електричний розподільчий щиток, звідки розподіляється по всіх точках підключення електроспоживчих приладів в будинку.

Проект електропостачання приватного будинку чи будь-якого іншого об’єкта — це один з найважливіших документів, який може стати в нагоді не тільки при виконанні монтажних робіт, але також при введенні об’єкта в експлуатації, а також через багато років, наприклад, при заміні якогось обладнання в квартирі.[/vc_column_text][vc_single_image image=»1802″ img_size=»1920х582″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Проект системи електропостачання розробляється на підставі дизайн-проекту, архітектурного проекту, схеми розставлення меблів або дизайн-проекту та побажань замовника, які спільно зі спеціалістом студії «AGGR» оформлюються в технічному завданні. Проект електропостачання дозволяє раціонально та правильно розподілити навантаження й уникнути проблем з вимкненням світла та відключення автомата. На підставі проекту (узгодженого з відповідними органами) квартиру або будинок підключають до мережі постійного електропостачання.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/4″][vc_single_image image=»1805″ img_size=»802х645″][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Склад проекту:

 • Вихідні дані для підключення, споживана потужність
 • Схеми електричної проводки поверхів (згідно розставленої меблів)
 • Схеми електропроводки освітлення поверхів
 • Схема електророзподільної щитка
 • Пристрій блискавковідводу та заземлення
 • Переріз проводів і специфікація

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/4″][vc_single_image image=»1808″ img_size=»650х446″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Монтаж системи електропостачання

Монтування системи можна розподілити на основні етапи, які виконуються як в житлових будинках, так і на виробничих об’єктах.

 • Установка низьковольтної електропроводки. Побутова техніка і комп’ютерне обладнання споживають невелику кількість електроенергії. Важливим кроком на цьому етапі є обробка механічно екранованих кабелів, особливо в промислових будівлях. Використовуються короба, трубки і лотки.
 • Електромонтаж високовольтних систем і технічних систем. Не допускається поєднувати з кабелем малої потужності.
 • Монтаж вимикачів і кабелів. Вони повинні бути повністю захищені і безпечні.
 • Монтаж освітлювального обладнання. Освітлювальні прилади повинні встановлювати досвідченими монтувальниками, щоб забезпечити необхідний рівень освітлення в приміщенні.
 • Монтаж заземлення та блискавкозахисту. Для з’єднань використовується зварювання і кріпильні металеві болти, які повинні забезпечувати надійність конструкції.
 • Монтаж електрощитового обладнання. Встановлюється в ніші в стіні. Воно оснащене автоматичним або ручним перемикачем, вимірювачами потужності, захисними пристроями (УЗО), трансформаторами живлення і напруги, розподільними щитами і моніторами мережі електроживлення.

Останній крок визначає роботу системи і виявляє дефектні елементи (наприклад, лампи розжарювання). Якщо система працює правильно, можна здійснювати пуско-налагоджувальні роботи.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1822″ img_size=»1000х667″][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1816″ img_size=»1000х667″][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1833″ img_size=»933х666″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]