• contact@example.com
 • 666 888 0000

Слабострумні мережі

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Слабострумні мережі сьогодні присутні в будь-якій сучасній споруді, більш того, обсяг таких мереж і їх складність зростає з кожним днем. Саме слабострумні системи, що є невід’ємною частиною комфортного житла, є гарантією якості життя на довгий час.

Це кабельно-провідникова інфраструктура з малою електричною напругою, що включає інтернет, телефонію, систему відеоспостереження, телебачення, радіомовлення.

Студія AGGR надає фахові консультації та послуги з проектування, підбору, монтажу та демонтажу, пусконалагоджувальні роботи по наступних різновидах слабострумних мереж:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/3″][vc_column_text]

 • Системи контролю доступу
 • Відеонагляд
 • Охоронна сигналізація

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_column_text]

 • Пожежна сигналізація
 • Комп’ютерні мережі
 • Акустика

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_column_text]

 • Телебачення
 • Домофон

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Системи контролю доступу

СКД — обладнання, за допомогою якого можна стежити за безпекою об’єкта і здійснювати контроль доступу. Управління системою контролю доступу здійснюється за допомогою центрального блоку, який підключається (найчастіше) до комп’ютера з відповідним програмним забезпеченням.

Призначення:

 • запобігання несанкціонованого проникнення в приміщення;
 • обліково-організаційна функція (фіксація часу приходу / відходу співробітників, перебування в тих чи інших приміщеннях, обмеження для певних категорій персоналу);
 • розблокування виходів на випадок пожежі або аварійних ситуацій;
 • охорона і сигналізація.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Монтаж системи контролю доступу передбачає аналіз характеристик приміщення, кількості відвідувачів, потенційних загроз і, звичайно ж, дотримання норм безпеки — пожежної, електричної.

Інтеграція з комп’ютерним ПО вимагає точної наладки обладнання, наприклад, що зчитують панелей для запобігання спотворення даних. Командні пульти повинні забезпечуватися захистом від спроби підбору кодів і блокування в разі навмисного або ненавмисного декількох невдалих спроб ввести.

Більше інформації  про компоненти системи контролю доступу Ви можете отримати на консультації та оформити замовлення на монтажні роботи.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2060″ img_size=»897х572″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Відеонагляд

Відеонагляд — це система передавання інформації з відеокамер на обмежену кількість моніторів та/або записувальних пристроїв.

Система відеонагляду, як цифрова система, являє собою програмно-апаратний комплекс, призначений для організації систем технологічного і охоронного телебачення. Дозволяє організовувати відеоконтроль, як на локальних, так і на територіально-розподілених об’єктах.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Вона включає:

 • системи відеоспостереження,
 • GSM-сигналізації,
 • домофони,
 • автомобільні реєстратори.

Ми гарантуємо вам чітко та структуровано побудовану систему відеоспостереження будь-якого рівня складності.

Відеоспостереження є одним з найефективніших методів забезпечення безпеки, на об’єктах під охороною. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з’являється можливість спостерігати за подіями на об’єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2064″ img_size=»800х534″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Охоронна сигналізація

Охоронна система — автоматизований комплекс для охорони різних об’єктів майна (будівель, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів, водного транспорту, сейфів та ін.) Термін є узагальнюючим для декількох типів систем. Основне призначення — попередити, по можливості запобігти або сприяти запобіганню ситуацій, в яких буде завдано шкоду людям або матеріальним і не матеріальним цінностям, пов’язаних насамперед з діями інших осіб.

Іншими словами до «Охоронних систем» можна віднести будь-які технічні системи, що підвищують безпеку якогось об’єкта.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Для монтажу простої охоронної систем потрібно:

 • ППК прилад куди все підключається, якщо ви використовуєте GSM дозвонщик, то прилад не обов’язково;
 • АКБ акумуляторна батарея, яка підтримає робочий стан вашої системи при відключенні електрики;
 • Охоронні або пожежні датчики, датчик газу;
 • Сирена;
 • Провід багатожильні.

Компонування необхідного обладнання для побудови охоронної системи сигналізації, буде залежить від конкретного об’єкта і завдань які ставляться перед нею.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2068″ img_size=»482х341″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Пожежна сигналізація

Система пожежної сигналізації — сукупність технічних засобів, призначених для виявлення пожежі, обробки, передачі в заданому вигляді повідомлення про пожежу, спеціальної інформації та (або) видачі команд на включення автоматичних установок пожежогасіння і включення виконавчих установок систем протидимного захисту, технологічного та інженерного обладнання, а також інших пристроїв протипожежного захисту.

Установки і системи пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі повинні забезпечувати автоматичне виявлення пожежі за час, необхідний для включення систем оповіщення про пожежу з метою організації безпечної (з урахуванням допустимого пожежного ризику) евакуації людей в умовах конкретного об’єкта.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]

Умовно пожежну сигналізацію можна поділити на адресну та безадресну. У першому випадку усі пожежні сповіщувачі мають цифрову адресацію за допомогою якої система може точно визначити місце пожежі за номером приладу, який спрацював. За допомогою безадресної системи можна виявити тільки те, що сигнал тривоги прийшов з певного напрямку (променю), але не буде відображено точне місце загорання.

Сучасний автоматичний комплекс пожежної сигналізації може керувати системами пожежогасіння, димовидалення, мовного та світлозвукового оповіщення. Більш складні комплекси дають можливість оперативного відображення місця виникнення пожежі за допомогою камер системи відеоспостереження та управління системою контролю доступу для екстреної евакуації людей.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2033″ img_size=»475х291″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Комп’ютерні мережі

У ширшому розумінні комп’ютерна мережа — це система зв’язку між двома чи більше комп’ютерами через кабельне чи бездротове середовище, самі комп’ютери різного функціонального призначення і мережеве обладнання. Це різновид локальної обчислювальної мережі, дозволяє користувачам кількох комп’ютерів обмінюватися даними, грати в мережеві ігри і виходити в Інтернет, прокладена в межах однієї будівлі (зазвичай житлової) або об’єднує кілька сусідніх будівель.

Традиційно будинкові мережі використовують різні типи Ethernet. Є тенденція щодо впровадження Wi-Fi.

Крім самої мережі, ДМ зазвичай включають в себе сервери.

Квартирна мережа

Мережа, прокладена всередині однієї квартири, як правило належить одній людині і ним же підтримувана. У випадку використання Ethernet має один комутатор або не має його зовсім, у разі Wi-Fiзаснована на одній точці доступу. Цей тип ДМ відповідає англомовному терміну SOHO network.

Квартирна мережа може бути основою для розумного дому.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Власне будинкова мережа

Об’єднує користувачів кількох комп’ютерів, добровільно прагнуть обмінюватися інформацією і здешевити доступ до інтернету. Зважаючи на добровільність, не обов’язково всі наявні в зоні охоплення ДС комп’ютери до неї підключені. Така мережа зазвичай охоплює кілька під’їздів житлового будинку, частіше будинок цілком, а нерідко і кілька близько розташованих житлових будинків або інших будівель. Студентські гуртожитки часто охоплюються будинковими мережами. Зона охоплення мережі визначається головним чином розташуванням комутаторів. Кожна будівля має мінімум один комутатор Ethernet, між собою будівлі найчастіше з’єднані підвісними лініями. Юридична основа існування такої мережі може бути різною: або ніякої, або добровільним некомерційним об’єднанням користувачів, або приватним комерційним підприємством.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2073″ img_size=»470х337″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Акустика

Акустична система — пристрій або система пристроїв для відтворення звуку, що складається з однієї або кількох динамічних головок, розташованих у корпусі (акустичному оформленні). Акустична система перетворює електричні коливання у звукові.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Монтаж акустичних систем, стаціонарне озвучення приміщень будь-якого типу:

 • офіси;
 • конференц-зали;
 • навчальні заклади;
 • торгівельно-розважальні центри (ресторани, кафе, торгівельні площі, басейни, спортивно-оздоровчі комплекси).

Встановлення акустичної системи — це в першу чергу індивідуальна та клопітка робота як проектанта так і фахівця із слабострумних мереж. Через це, перш ніж зупинити свій вибір на конкретній системі та фірмі-виробнику, ми пропонуємо вам виїзд фахівця на об’єкт та кваліфіковану підтримку із порад, прикладів виконання та якісного діалогу. Важливо все — тип приміщення, рівень шуму, загальна концепція майбутнього закладу, характеристики цільової аудиторії, дизайн та зонування. Тільки так буде підібраний якнайкраще саме ваш тип акустичної системи.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2077″ img_size=»1000х736″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Телебачення

Сьогодні складно уявити собі сучасний будинок без телебачення, адже саме воно є джерелом цінної інформації і незамінним центром розваг.Як відомо, телебачення буває супутниковим та ефірним. Кожне з них має свої особливості і нюанси підключення.

Монтаж супутникового телебачення примітний тим, що включає в себе кілька етапів проведення монтажних робіт, серед яких:

 • підбір найбільш оптимального місця для установки і безпосередній монтаж тарілки для прийому супутникового телебачення;
 • прокладка кабелю від тарілки до ресивера;
 • настройка ресивера на декодування супутникових каналів.

Найбільш важливим моментом у перерахованому списку є правильний вибір місця для монтажу супутникової тарілки, оскільки від успішності розташування оного залежить якість прийому супутникового телесигналу, тому подібні роботи завжди краще довірити професіоналам своєї справи.

Основними перевагами супутникового телевізійного мовлення перед ефірним сигналом:

 • можливість прийому сигналу практично в будь-якому місці, де є можливість монтажу супутникової тарілки;
 • висока якість зображення, оскільки багато каналів транслюються у високій роздільній здатності;
 • чудову якість звуку;
 • дуже широкий вибір різних за тематикою телеканалів з усього світу на різних мовах.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Як показує практика, монтаж цифрового супутникового телебачення є особливо актуальним в тих місцях, де вибір наземного кабельного телемовлення дуже малий, або відсутній взагалі – в селищах міського типу, приватному секторі міста і т.п.

Монтаж ефірного телебачення також має ряд особливостей, хоч і на перший погляд здається таким простим. Під час проведення монтажних робіт може знадобитися свердління щільних бетонних перекриттів з метою послідовної прокладки антенного кабелю, що буде досить складно зробити без потужного перфоратора. Також важливим моментом є правильна обжимка конекторів і підключення спліттеров. Антенний кабель, як правило, досить тонкий і малопомітний, але при бажанні його можна пустити по спеціальному короба, разом з іншими слабкострумовими комунікаціями, такими як, наприклад, телефон.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2081″ img_size=»800х533″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

Домофон

Домофон — електронний переговорний пристрій, що служить для забезпечення безпеки житлових і робочих приміщень. Домофон дозволяє людині, що знаходиться усередині будівлі, без безпосереднього контакту з особою, що бажає потрапити всередину приміщення, перегородити або поговорити або дозволити доступ всередину.

За кількістю абонентів домофони поділяються на малоабонентські (встановлюються, як правило, перед в’їзними воротами до приватного будинку) і багатоабонентські (найчастіше ставляться на під’їздах багатоквартирних будинків).

Багатоабонентські домофони поділяють за принципом адресації на координатно-матричні і цифрові. Найбільш розповсюджені в пострадянських країнах багатоквартирні домофони наступних виробників — Vizit, Цифрал, Метаком, Eltis.

Домофони також поділяються на відеодомофони і аудіодомофони. (Частіше у аудіодомофонах стоїть звукова клавіатура). Відеодомофони крім голосового зв’язку дозволяють бачити співбесідника, що частково допомагає зрозуміти, чи не говорить він з примусу.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»2/3″][vc_column_text]Основними способами відкриття дверей через домофон є використання ключа, відкриття зсередини приміщення або за допомогою коду.

Переваги в порівнянні з механічними замками: велика надійність і простота виготовлення через відсутність рухомих частин.

Недоліки: можливість несанкціоновано відкрити двері при додатку порівняно невеликого зовнішнього зусилля. Замок легко вивести з ладу, підклавши чужорідний предмет між магнітом і відповідною пластиною. Проконтролювати щільне тяжіння двері можуть замки, оснащені датчиком магнітного потоку.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2085″ img_size=»2741х1968″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]