• contact@example.com
 • 666 888 0000

Система кондиціонування

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=»1894″ img_size=»945х480″ alignment=»center»][vc_column_text]Кондиціювання повітря — це створення і автоматична підтримка в закритих приміщеннях температури, вологості, чистоти, складу, швидкості руху повітря, які є найбільш сприятливими для самопочуття людей (комфортне кондиціонування) або ведення технологічних процесів, роботи обладнання і приладів (технологічне кондиціонування).

Ця система часто працює в зв’язці з системою вентиляції і призначена для підтримки в певних приміщеннях комфортних і сприятливих параметрів повітря, таких як температура, чистота повітря, відносна вологість, швидкість руху повітря. Кондиціонування повітря, насамперед, необхідно для підтримки оптимальних кліматичних умов, які впливають на стан здоров’я і продуктивність людей, що знаходяться в тому чи іншому приміщенні.

Оптимальна температура житлового приміщення в холодну пору року: +22±2⁰С, а в теплу – 24,5±1.5⁰С. Відносна вологість – 25-60%. У теплий період року, застосовуючи систему охолоджування, різниця між зовнішньою та внутрішньою температурою не повинна перевищувати 6-8⁰С. Хоча в реальному житті вона може залежати від індивідуальних переваг і особливостей організму кожної людини.

Щоб кліматичні умови в вашому будинку або квартирі були максимально комфортними і правильно організованими, а обладнання справно працювало протягом багатьох років, потрібно спроектувати інженерне рішення і доцільно підібрати обладнання.

Існує кілька видів систем, які особливо популярні останнім часом, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

 1. Найпростіший — це спліт-система настінного типу. Це самий «антидизайнерський» вид системи, але при цьому найдоступніший, монтаж якої можна здійснити як на будь-якій стадії ремонту, так і в готовій квартирі. Багато виробників кондиціонерів намагаються розробити нові настінні блоки, які прекрасно можуть вписатися в інтер’єр будь-якої квартири. Вона складається з двох блоків, один з яких встановлюється в приміщенні, а інший, найбільш гучний, винесений назовні.
 2. Система канального типу — це система, яку можливо об’єднати з приточно-витяжною вентиляційною системою квартири, як по повітроводам, так і по управлінню, візуально на стелі видно тільки решітки. В такої системи є кілька мінусів: заниження стель для прокладки повітроводів від канального блоку, а також висока ціна даної системи в порівнянні з першим варіантом.
 3. Для офісів використовують касетну систему або комбіновану систему з суміщенням касетного і канального типу.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Спершу може здатися, що проектування – крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною і ось вам причини, чому проектування інженерної системи повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 1. Тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер’єру.
 2. Формування бюджету. Проектування дозволить вам подивитися точний кошторис проекту до початку монтажних робіт. Таким чином, ви зможете підібрати систему в строгих рамках виділеного бюджету.
 3. Можливість інтеграції з іншими інженерними системами (вентиляція, парозволоження).
 4. Точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.).
 5. Якісний результат. Проектування дозволить створити ефективну систему кондиціонування, яка максимально підходить під всі параметри і особливості приміщення.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1900″ img_size=»603х480″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Як підсумок – ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/4″][vc_single_image image=»1904″ img_size=»600х521″][vc_single_image image=»1910″ img_size=»870х538″][/vc_column][vc_column width=»3/4″][vc_column_text]Проект кондиціонування включає в себе:

 • Загальні дані.
 • План системи кондиціонування.
 • Аксонометрична схема.
 • Специфікація.

[/vc_column_text][vc_column_text]Монтаж найбільш популярного типу системи кондиціонування відбувається наступним чином

 • Вибір місця для встановлення кондиціонера.
 • Свердління отвору в стіні.
 • Установка зовнішнього і внутрішнього блоку.
 • Вакуумування і перевірка на герметичність.
 • Підключення електропроводки.
 • Запуск кондиціонера.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]