• contact@example.com
 • 666 888 0000

Система автоматизації (розумний дім)

[vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»2012″ img_size=»998х632″][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]

Що так автоматизована система моніторингу та управління будівлею?
Автоматизація будинку, квартири, офісу чи споруди — це централізована мережа яка об’єднує всю техніку та прилади та дозволяє користувачеві повністю контролювати кожен куток в будинку. Протягом десятиліть технологія автоматизації будинків об’єднувала здебільшого контроль над освітленням та просту взаємодію між побутовими приладами. Тільки за останні 10 років технологія перетворила ідею повного контролю помешкання з будь-якого місця у реальність. Автоматизована система моніторингу та управління будівлею дозволяє Вам керувати, як має працювати пристрій, коли і при яких умовах. Ви встановлюєте тільки графік, решта роботи є автоматизована і базується на Ваших особистих уподобаннях.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Це забезпечує не тільки зручність і контроль, а і суттєву економію коштів. Автоматизація зможе також повідомити Вас про події, що сталися поки Вас не було вдома чи в офісі, такі як протікання води, чи спроба вторгнення до приміщення. Будь-якої миті використовуючи Ваш Iphone, Android пристрій чи інший девайс Ви можете керувати і змінювати налаштування Вашого дому чи офісу за своїм бажанням.
Сюди входять розрізнені або комплексні рішення для більш комфортного і безпечного проживання. Це можуть бути як прості системи розсувних воріт, зовнішнього освітлення, поливу ділянки, очищення басейну, так і більш складні системи домашнього кінотеатру, розумного будинку та інші сучасні рішення. Також сюди входить і система автоматичного димовидалення призначена для швидкого видалення диму з приміщення і нагнітання замість нього чистого повітря із загальної припливно-витяжної системи вентиляції. Спрацювавши по датчикам система дозволить проживаючим не задихнутися від чадного газу і диму, а також дасть можливість евакуюватися без особливих ускладнень.
Можлеве встановлення як окремих автоматичних систем, так і згрупованих в єдину систему розумного дому

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2025″ img_size=»800х500″][vc_single_image image=»2029″ img_size=»800х500″][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2015″ img_size=»800х500″][vc_single_image image=»2031″ img_size=»800х500″][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»2037″ img_size=»800х500″][vc_single_image image=»2033″ img_size=»800х500″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

З чого складається розумний дім?

Сьогодні, «Розумний будинок» — це не тільки данина моді, а й прогрес який прийшов до нас в будинок.

Завдання системи «Розумний будинок» — підвищити ефективність і надійність управління всім устаткуванням життєзабезпечення будівлі, за рахунок автоматизації та контролю — максимально звыльнити час його мешканців.

В принципі, інтелектуальну автоматизацію з елементами «Розумного будинку» можна використовувати для самих різних цілей: можна підвищити рівень побутового комфорту в заміському будинку і міській квартирі, а можна поставити собі за мету заощадити енергоресурси і скоротити витрати в офісних приміщеннях, готельних комплексах, складах і т. д.

Наприклад, «Розумний будинок» здатний забезпечити охорону, простежити за підтриманням комфортної температури в різних приміщеннях, вміє перекрити воду або витік газу під час аварійних ситуацій, він поллє газон в жаркий день і т.д. Причому «Розумний будинок» зробить все це сам, без найменшого втручання з боку людини.

[/vc_column_text][vc_single_image image=»2005″ img_size=»571х229″ alignment=»center»][vc_column_text]

Розумний дім — це сукупність різноманітних модулів, кожен з яких має власне застосування і підходить для конкретного випадку. Грубо їх можна розділити на 5 підгруп: керуючі пристрої, керовані пристрої, датчики, шлюзи зв’язку та логічні пристрої.

Керуючі пристрої несуть на собі функції передачі ваших побажаннь розумному будинку. Через них Ви контролюєте стан приладів та віддаєте команди. Керовані прилади виконують команди будинку та передають ії вашим електроприладам. Датчики отримують інформацію з навколишнього світу, а шлюзи зв’язку підтримують зв’язок з Вашими керуючими пристроями, та з електроприладами, якими треба керувати не просто подавши напругу, а по якомусь протоколу(RS 485,RS 232,LAN,Wi-Fi чи інфрачервоний зв’язок)

Вигода

Контролюйте і автоматизовуйте кожен пристрій та девайс, де б Ви не знаходились. Всі ми звикли керувати телевізором просто натискаючи кнопки на пульті, а тепер уявіть регулювання температури повітря лежачи просто у ліжку, чи налагодження гучності домашньої аудіо системи з будь-якої кімнати. Чи краще підігрів повітря у ванній морозного ранку за 5 хвилин до Вашого приходу.

Безпека

Завжди на варті Вашого спокою, “розумний дім” забезпечує безпеку та охорону Вашого будинку. Починаючи з пильного ока камери, яка контролює датчики води і повідомить Вас про можливий витік води закінчуючи повним контролем і спостереженням над приміщенням, так щоб Ви могли зреагувати миттєво.
Всі ми звикли відкривати гаражні ворота знаходячись в автомобілі, але Ви будете здивовані наскільки безпечніше Ви будете почувати себе приходячи в освітлений будинок, керуючи світлом дистанційного з Вашого телефону. За допомогою декількох кліків Ви можете перетворити свій будинок на Форт Нокс, в якому фіксується будь – яка дія. Уявіть, що Ваш будинок відправляє Вам повідомлення, при будь – якій зафіксованій події у Вашу відсутність. Або система може викликати охорону при спробі несанкціонованого доступу.

Енергозбереження

Автоматизація помешкання працює ефективно зберігаючи Ваші гроші і забезпечує 100 % продуктивність.

Задоволення

“Розумний дім” втягує Вас у процес управління будинком. Просто налаштуйте свої побажання та вимоги, і насолоджуйтесь останніми досягненнями техніки. Система є складним, комплексним рішенням, але водночас є гнучкою та зручною для користувача. Високо – технологічні рішення для дому принесуть Вам неабияке задоволення при користуванні. Спостерігаючи за Вашими гостями з екрану плазмової панелі та керуючи голосом, щоб відкрити їм двері Ви отримаєте незрівнянне задоволення, якщо продемонструєте своїм гостями Всі можливості системи.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1970″ img_size=»590х392″][vc_column_text]«Розумний будинок» звільнить Ваш час від повсякденного настроювання різних інженерних систем.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1974″ img_size=»590х392″][vc_column_text]«Розумний будинок» дозволить контролювати систему з мобільного телефону і через інтернет.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»1976″ img_size=»590х392″][vc_column_text]«Розумний будинок» скорочує споживання електроенергії до 40%.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Повний комплекс рішень «розумного будинку» для вашого проживання в сучасному будинку:

 • Управління будь-якими електроприладами    
 • Опалення. Це можуть бути будь-які джерела тепла всередині будинку: від теплих підлог і до радіаторів.
 • Кондиціювання та вентиляція – те, про що варто піклуватися цілодобово, незалежно від пори року.
 • Аналіз температури, вологості і якості повітря    
 • Датчик руху і аналіз присутності    
 • Датчики диму і затоплення    
 • Управління шторами і жалюзі    
 • Пожежна та охоронна системи – тут все під вашим контролем, навіть в період вашої відсутності.
 • Абсолютний контроль аварійних ситуацій – можете не переживати про витік газу або води, а також про будь-які проблеми, пов’язані з електромережею.
 • Управління освітленням на вулиці, у дворі – ідеальний варіант для власників приватних будинків, дач і так далі.
 • Можливість створювати так званий мультурм, з метою розподілу аудіо і відео потоків.
 • Управління загальним обігрівом вуличних доріжок, ступенів в коридорі, зливової каналізації – теж власникам приватних будинків стане в нагоді ця можливість, яку включає в себе система «розумний дім».
 • Система дозволить вам повністю контролювати витрати, наприклад, витрати енергоспоживання і навіть буде сигналізувати вам про те, що пора б ввести якісь обмеження, або ж розподіляти навантаження і так далі.
 • Контроль роботи джерел резервного електроживлення. Наявністю дизель-генераторів або акумуляторних ІБП, особливо в великих квартирах або будинках, уже нікого не здивуєш. А можливість здійснювати за ними контроль незалежно від місця свого перебування – зручно.
 • Управління шлагбаумами і воротами – підвищення комфорту.
 • Управління світлом всередині будинку
 • Підключення до Apple Home Kit, Google Home, Amazone Alexa    
 • Встановлення на готову електро проводку, без ремонту

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]Найголовніше – ви можете знаходитися за сотні кілометрів від свого будинку. Але щоб бути в курсі всього, що відбувається і повністю контролювати ситуацію – вам достатньо лише доступу до мережі інтернет. Аналогічно, в будинку теж постійно повинен працювати інтернет. Багато необачно вважають, що така система є оптимальною для тих, у кого великий заміський будинок. Насправді, функціонал такої системи відмінно підійде навіть для маленьких квартир, при тому, що чим менше територія простору – тим нижче буде вартість. До речі, систему можна постійно розвивати, розширюючи взаємодії і додаючи нові комунікації.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»2015″ img_size=»800х480″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Скільки коштує проектування і впровадження інженерних систем?

Кожна система життєзабезпечення вашого будинку індивідуальна і вимагає відповідних розрахунків. Напишіть нам або зателефонуйте і ми зможемо розрахувати приблизну вартість впровадження даних систем.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]