Монтаж інженерних систем

Про інженерні комунікації для приватного будинку починають думати вже на етапі вибору ділянки під будівництво. Адже важливим, а часто і визначальним фактором стає наявність можливості підключення до центрального водопостачання або рівень газифікації місцевості. Але більш детальні і зважені рішення щодо вибору інженерних систем варто приймати на етапах проектування і будівництва будинку.

Інженерні системи є невід’ємною частиною проектування, оскільки без них неможлива нормальна експлуатація. Тепло, світло, вода — без них важко уявити свій будинок мрії, та і взагалі будь-які сучасні житлові будівлі. Окрім необхідних є і додаткові інженерні системі, що призначенні для збільшення рівня комфорту життя та встановлюються за бажанням клієнта.

Ми пропонуємо послуги з проектування та монтажу таких інженерних систем як:

Водопостачання

Комплекс водорозбірних пристроїв і обладнання, що забезпечує водою всіх споживачів будинку у потрібній кількості з необхідним напором.

Каналізація

Сукупність інженерного устаткування та санітарних засобів, що забезпечує збирання та виведення за межі населених пунктів забруднених стічних вод.

Опалення

Являє собою комплекс елементів призначений для отримання, переносу та передачі необхідної кількості теплоти в опалюване приміщення

Газопостачання

Призначена для транспортування і розподілу газу між споживачами на побутові, комунально-побутові й технологічні потреби.

Електропостачання

Комплекс технічних засобів, призначений для постачання та розподілу електричної енергії від електромережі до кінцевих споживчих приладів будинку.

Вентиляція

Являє собою сукупність пристроїв для обробки, транспортування, подавання свіжого і видалення відпрацьованого повітря з приміщення.

Кондиціонування

Часто працює в зв’язці з системою вентиляції і призначена для підтримки в певних приміщеннях комфортних і сприятливих параметрів повітря.

Дренаж

Комунікації підземного типу, що використовуються для відведення грунтових, дощових, талих вод від основи будівлі, а також для осушення ділянки або саду.

Слабострумні мережі

Це кабельно-провідникова інфраструктура з малою електричною напругою, що включає інтернет, телефонію, систему відеоспостереження, телебачення, радіомовлення.

Автоматизація

Централізована мережа яка об’єднує всю техніку та прилади та дозволяє користувачеві повністю контролювати кожен куток в будинку.

Іншими словами, ми займаємося системами, які відповідають за комфортний мікроклімат вашого будинку у будь-який час. Ми не тільки розробляємо, але й здійснюємо комплексні роботи по їх впровадженню, що дозволяє нашим проектувальникам застосовувати найбільш оптимальні конструктивні рішення, які добре себе зарекомендували в різних умовах експлуатації.

Приймаючи рішення замовити проект електрики в студії «AGGR», ви можете розраховувати на якість і оперативність всіх робіт. Наші фахівці передбачать всі можливі ситуації. Гарантуємо доступну ціну, вчасне виконання робіт, професіоналізм і високий сервіс на всіх етапах співпраці.

Отримати консультацію чи оформити заявку на проектування інженерних мереж можна онлайн або за вказаними на сайті контактами. Ми готові до співпраці.