• contact@example.com
  • 666 888 0000

Будівництво будинків з комбінованих матеріалів

Правильне поєднання різних будівельних матеріалів, використовуваних при зведенні будівельних споруд, дозволяє оптимально поєднувати гідності кожного з них, зводячи до мінімуму їх недоліки.

Наприклад, на камінь зовнішні чинники навколишнього середовища не впливають. Але він занадто важкий і великий, а зведену повністю з каменю споруду, витримає не кожен фундамент і в деяких випадках він потребує посилення. А ось використання дерева для спорудження верхньої частини будівлі не тільки зменшить його питому вагу, але і забезпечить чудовий зовнішній вигляд. До того ж деревина значно здешевить будівництво.

Таким чином, проектування і будівництво комбінованих будинків під ключ є одним з пріоритетних напрямків студії «AGGR».

Серед проектів приватних будівель, що поєднують різні будівельні матеріали, зустрічаються такі як:

— Будинок з каменю й дерева, комбінування яких знижує вартість будівництва, оптимізує енерговитрати і збільшує термін служби будівлі.

Крім того, при розробці проектів, наші архітектори велику увагу приділяють естетичному вигляду будівлі.

Комбіновані будинки в стилі Шале, в основі яких також лежить поєднання каменю і дерева. Ідея стилю була запозичена у альпійських пастухів, які споруджуючи в горах хатини, використовували камінь у вигляді фундаменту для захисту від каменепадів і інших стихій, що чекають в горах. Сьогоднішні проекти будинків в стилі Шале від своїх попередників зберегли тільки традиційний колорит: похилі дахи з широкими свесами, які надійно захищають стіни і фундамент від злив.

  • Будинки з колоди і цегли ще один вид будівництва комбінованих будинків, в основі якого лежить баланс міцності цоколя з цегли і комфорту, створюваного дерев’яної надбудовою з колоди.

На відміну від стилю Шале, будівлі з цегли і колоди використовувалися міськими купцями. На нижніх поверхах, виконаних з цегли, розташовувалися торгові лавки, а на верхніх — з дерева, що забезпечують комфортом, жили господарі.

І в сьогоднішній час вдома комбіновані з цегли і дерева, відрізняються практичністю, затишком і прекрасними естетичними якостями.

Архітекторами студії «AGGR» розроблені різні проектні рішення, серед яких житло комбінує цеглу і дерево, камінь і дерево. Будь-які будівельні рішення, розроблені висококваліфікованими фахівцями, використовують поєднання різних будівельних матеріалів, будь то невеликі затишні будиночки або величезні особняки, відрізняються функціональністю і особливим шармом.