• contact@example.com
  • 666 888 0000

Будівництво будинків з дерева

Будинки з дерева — це екологічно чисті, теплі та неповторні за виглядом оселі, які додадуть Вам і Вашій сім’ї затишку, комфорту та неповторних вражень у майбутньому!

Котедж з дикого зрубу нині переживає своє відродження. Ще зовсім недавно багато хто надавав перевагу рівним поверхням з профільованого, оциліндрованого або клеєного брусу. Проте сьогоднішні технології у поєднанні з старовинними секретами дозволяють створити справжнє диво.

Зберігається природна краси дерева, яка не ушкоджується внаслідок механічної обробки. Застосування специфічних композитних фарб і лаків на водній основі не порушує структури деревини. Погляньте як незвичайно, ніби у чарівній казці, виглядають такі будиночки!

Людство вже втомилося від проблем екології, і все більше бажає створити свій власний еко стиль у квартирі або будинку. Такий дизайн продиктований самою природою, потрібно тільки відчути її підказки. Можливо, й не усвідомлюючи чому саме, людина не поспішає відмовлятися від природи, намагається зберегти, відтворити її у загородньому будиночку, котеджі.

Позитивна енергетика живої природи сприяє розслабленню, відчуттю спокою, увазі до здоров’я та гармонійному образу життя. І дійсно, повітря у дерев’яному будинку завжди свіже, влітку прохолодно, взимку тепло. Як самодостатня система, природний матеріал чудово регулює вологість, баланс температур. З точки зору екології дерево є найкращим будівельним матеріалом.

Дерев’яні будинки виготовляємо з обрізного прямокутногу брусу, з тесаного дерева та дикого зрубу! Для будівництва використовується дерево діаметром: 22-26 см, 26-32 см, 32-40 см.

Обрізний (тесаний) зруб — тесане шліфоване дерево правильної скругленої форми, яке часто застосовуємо для будівництва будинків, бані, бесідок та інших будівель.

Дикий зруб, на відміну від обрізного, тільки набуває популярності в Україні. Головна перевага дикого зрубу — неповторний природній вигляд будівлі, оскільки для будівництва використовуємо високоякісне необрізне дерево.

Наша студія пропонує різноманітні проекти будинків з дерева: одноповерхові, двоповерхові та двоповерхові з мансардою будинки із зручним сучасним плануванням. Замовити будівництво дерев’яного будику Ви можете за нашими проектами або запропонувати власний.