• contact@example.com
  • 666 888 0000

Монтаж перекриття

Будівельники погодяться, що будівництво дрібниць не має. У всьому є свої тонкощі, нюанси і особливості, якою б простою на перший погляд, не здавалася робота.
Перекриття — це горизонтальна конструкція, розташована всередині будівлі, яка розділяє суміжні приміщення по висоті. У більшості випадків, вона виконує також захисні та несучі функції. Очевидно, що без перекриттів неможливо побудувати жодної споруди, висотою більше одного поверху. Тому дані елементи є одними з найбільш важливих частин будь-яких будівель, які зобов’язані бути настільки міцними і надійними, щоб витримувати значні щоденні навантаження.
Перекриття в різних за призначенням будівлях споруджуються по металевим або дерев’яних балках, за допомогою заливки монолітної залізобетонної конструкції і за допомогою готових бетонних плит. Перша методика використовується рідко, друга рекомендована для промислових і громадських об’єктів.
Розрізняють декілька видів залізобетонних плит:
— багатопустотних;
— плоских (ПТ);
— шатрових панелей з ребрами, розташованими по периметру;
— з поздовжніми ребрами.
 
Монолітні залізобетонні перекриття являє собою суцільну монолітну плиту, перевагами якої є цілісність та міцність конструкцій, у разі монтажу плита є чорновою підлогою. Такий вид перекриття складний для монтажу, тому його майже не використовують в приватному малоповерховому будівництві.
Збірне залізобетонне перекриття дуже широко використовується в приватному будівництві, переважно для будинків з цегляними стінами. Головною перевагою збірного залізобетонного перекриття є швидкість його монтажу, а також вони не бояться впливу вологи та комах.
Монтаж плит перекриття – оптимальний варіант для приватних і багатоповерхових житлових будинків, що дозволяє створювати вогнестійкі і міцні конструкції з високими показниками тепло- і шумоізоляції.
Схема установки плити досить просто та включає в себе такі етапи:
— на верхній ряд стіни накладається шар густого розчину бетону (2-3 см);
— кран піднімає плиту в горизонтальному положенні на необхідну висоту і укладає на несучі стіни.
Після завершення укладки плит перевіряється рівність поверхні. Монтаж вважається виконаним ідеально, якщо перепад між окремими виробами не перевищує 4 мм. Якщо нерівність більша – залізобетонні плити доведеться встановити заново.
Горизонтальні несучі конструкції з деревини застосовувалися при зведенні традиційних приватних будинків на протязі багатьох століть. Їх популярність зменшилася тільки після появи більш міцних і довговічних бетонних аналогів. Сьогодні такі перекриття найчастіше використовують для малоповерхового будівництва (перекриття в двухповерховому будинку, горище). Серед переваг таких перекриттів виділяють швидкий та легкий монтаж, мінімальна питома вага, що дозволяє зменшити загальне навантаженн на фундамент. Балки повинні бути обов’язково виготовлені з хвойних або листяних порід, і оброблені вогне- та біозахисними засобами перед установкою.
В процесі монтажу на несучі стіни, балки встановлюють на відстані 600-1000 мм один від одного, починаючи з крайніх і відступивши не менше 50 мм від кожної стіни. Ширину між опорами балки можна перевищувати більш ніж на 6000 мм.
Студія «AGGR» виконує повний спектр будівельних робіт. Замовивши послугу «монтаж перекриття» Ви можете бути впевнені, що роботи виконують досвідчені майстри з багатолітнім досвідом. Вони ретельно дотримуються технологічних умов та виконують роботи згідно проектної документації. Ми гарантуємо якісне, недороге і швидке зведення перекриття Вашого будинку.