• contact@example.com
  • 666 888 0000

Архітектура

Архітектура – специфічна форма суспільного буття, процес пізнання та перетворення суспільством середовища життєдіяльності людини відповідно до її матеріальних і духовних потреб. Іншими словами, це мистецтво будування споруд для задоволення соціально – побутових та ідейно-художніх потреб суспільства. Архітектура втілюється в будівлях, спорудах та їхніх комплексах.

Поняття архітектура, також, включає сукупність характеристик, ознак споруд певного історичного періоду або сукупність структурних та композиційних якостей і особливостей певної предметно-просторової форми.

Архітектурне проектування будівель і споруд дає можливість наочно уявляти собі зовнішній вигляд задуманої споруди і пов’язати основні елементи її конструкції один з одним, щоб не вийшло так, що піднятися по сходах можна лише на четвереньках, а димар впирається в єндову.

Бажано, щоб на етапі архітектурного проектування у замовника вже було хоча б приблизне уявлення про те, яким інженерним обладнанням буде оснащена його будівля, місце розташування та інше.

Крім функціональної користі, архітектурний проект потрібний для отримання дозволу на будівництво в місцевих органах влади, без якого виявиться проблематичним підключити до новобудови світло, газ і т.п., а також оформити право власності.

Практика проектування і будівництва будинків показує, що найчастіше, взявши за основу типовий проект який сподобався, замовник, відповідно до своїх потреб і смаків, на стадії архітектурного проектування приватного будинку приходить, по суті, до індивідуального проекту.

Вартість подібної «підгонки» проекту під індивідуальні потреби замовника сильно залежить від обсягу роботи. Якщо ж проектування заміського будинку доводиться починати з нуля, то за цю роботу з замовника береться відповідна розумна плата.

Конструктивна частина проекту

Об’ємиста конструктивна частина проекту, що містить докладну інформацію про всі елементи, вузли і особливості конструкції будинку, потрібна для прораба та бригади будівельників для того, щоб вести точне будівництво, пов’язуючи між собою різні стадії будівництва, і контролювати роботу будівельників з кресленнями в руках. Це дозволяє уникнути багатьох нестиковок і переробок, що, в кінцевому підсумку, призводить до економії бюджету і скорочення термінів будівництва.

Будівельні послуги

Надання будівельних послуг — один з основних напрямків роботи нашої студії. Серед переліку наших послуг ви зможете підібрати окремі види робіт, які необхідні для виконання конкретних завдань.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]