Поради для дому

Антитренди в дизайні інтер’єру 2019

Якісний дизайн інтер’єру повинен, в першу чергу, подобатися Власникам – не залежно від трендів, оформлювати квартиру необхідно так, щоб Ви почували себе комфортно та затишно!
Проте існують і антитренди в дизайні:
— підвісні стелі та багатоярусні конструкції вважаються самим популярним способом оздоблення стелі. Проте, в 2019 році багаторівневі стелі стали одним із основних антитрендів в зв’язку з рядом причин: конструкція забирає частину простору, що особливо актуально для невеликих квартир; довготривалість; для проведення монтажних робіт необхідно повністю винести меблі з приміщення; висока ціна.
— використання групи меблів з однієї колекції чи серії. Для створення вишуканого інтер’єру необхідно вміло поєднувати різні стилі, кольори та моделі, що дозволить організувати унікальну атмосферу. Слід пам’ятати, що моделі однієї серії хороші лише для каталогів, які тепер відходять у минуле.
— античний стиль та вичурний декор. Тепер в моді аскетичні та лаконічні інтер’єри, де все виконано акуратно в дусі мінімалізму. Тому в дизайні доводиться відмовитись від використання: різних меблів на масивних ніжках; балдахінів над ліжком та оксамитових штор; виробів з позолотою; величезних люстр, особливо якщо стеля розташована низько; колон та барельєфів; вітражів; скульптур та крупних статуеток. В моду увійшли функціональні предмети побуту виконані у витриманій кольоровій гамі,, простої форми.
— використання яскравих кричущих кольорів (червоний, зелений, жовтий). На їх заміну прийшли нові відтінки: нюдові та бежеві, світло блакитний, ніжно бузковий, насичений синій та ін. популярністю користуються всі можливі відтінки, якщо без використання яскравих натуральних кольорів не обійтись – не потрібно на них акцентувати увагу.
— гідромасажні бокси. Іще декілька років тому громіздкі душові кабіни були на піку популярності. Сьогодні на зміну їм прийшли мініатюрні та компактні душові кабінки. В 2019 році антитрендами стали конструкції з піддонами, у яких високі борти; системи з гідромасажними функціями; кабіни з підсвічуванням та іншою інфраструктурою; суміщення ванної та душової.
Звичайно, існують і інші атитренди – фотошпалери, відсутність акцентів в інтер’єрі, використання в оздобленні стін кімнати одного матеріалу – все це уже недоречно.
Студія «AGGR» надає повний спектр послуг: від дизайну і ремонту до авторського нагляду та комплектації. Ми розробляємо не тільки дизайн інтер’єру, але й допомагаємо реалізувати проект в життя.
Замовивши послугу дизайну інтер’єру в студії «AGGR» Ви отримаєте повний комплекс послуг дизайну та ремонту. Наші спеціалісти зможуть вдало підібрати інтер’єр саме для Вашої квартири або будинку, візуалізувати проект, втілити Ваші найсміливіші мрії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *