Поради для дому

Акрилові ванни

На заміну старим та громіздким ванним прийшли нові – акрилові. Ринок будівельних матеріалів буквально переповнений різноманітністю запропонованої продукції. Широкий вибір дозволяє задовольнити побажання навіть найвибагливішого покупця. Сьогодні акрилові ванни можна знайти у будь-якому місті. Така популярність обумовлена рядом переваг акрилу.
Збираючись зробити ремонт у ванній кімнаті, у кожного власника виникає дилема щодо заміни старої ванної. Адже, якщо ви обираєте чавунну або стальну ванну, слід пам’ятати, що вони дуже важкі, переставити їх не так просто, під час експлуатації вони не завжди справляються з поставленою задачею. Акрилові ванни виготовляються з армованого акрилового листа, цей матеріал достатньо міцний та «теплий». Виготовляються такі ванни з листа акрилу вакуумним способом. При такому способі виготовленні можна отримати абсолютно різні форми, а також ряд додаткових позитивних якостей.
Серед всіх позитивних переваг акрилових ван необхідно виділити самі основні:
— мала вага. Це дуже важлива якість, особливо, якщо квартира знаходиться на 10 поверсі. Для того, щоб туди підняти чавунну ванну знадобиться декілька людей, а ось акрилову зможуть підняти 1-2 людини. Вага акрилової ванної від 20 до 45 кг.
— естетичність. Акрилові ванни незвичайно красиві. Вони можуть мати найрізноманітнішу форму – звичайну, прямокутну, овальну або у вигляді серця. Така різноманітність форм та кольорових рішень дозволяють створити свою оригінальну, неповторну ванну кімнату. Крім того, сучасний дизайн таких ван може бути з нижніми бортами, котрі закривають її нижню частину, що дуже зручно.
— міцність та надійність. Не дивлячись на відносно малу вагу акрилової ванної , вони достатньо міцні та витримують як вагу води, так і вагу людини. Проте, не варто кидати в таку ванну важкі предмети. Термін експлуатації акрилових виробів може досягати 20 років, за умов додержання правил їх використання. Такі ванні мають високу стійкість до подряпин та тріщин, а якщо таке сталося – їх можна усунути за допомогою спеціальної поліровки.
— ергономічність. Акрилові ванни в середині повторюють форму людського тіла. Має різноманітні ручки, яруси, що забезпечує максимально комфортне прийняття ванної. Крім того, акрил не слизький матеріал, тому такі ванни іще й безпечні.
— низька теплопровідність. В таких ваннах вада буде довго зберігати свою температуру, за 30 хвилин вода орієнтовно ставатиме холоднішою на 10°С за 10 хвилин (на відміну від чавунної 10 °С). Поверхня ванної буде завжди кімнатної температури, що не створить незручностей при прийнятті душу.
— високий показник шумопоглинання. Акрил, із якого виготовляють ванни, дозволяє мінімізувати шум при наповненні ванної.
— Гігієнічність. Акрилові ванни признані самими гігієнічними, вони відповідають всім санітарним нормам. Верхній шар ван покритий спеціальним антибактеріальним шаром, що попереджує розмноження бактерій.
Для того, щоб зберегти всі переваги акрилових ван та продовжити термін експлуатації. Для чистки ван не можна застосовувати речовини в склад яких входять абразивні компоненти та кислоти, а також, піддавати впливу вогню, лаку чи ацетону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *