Поради для дому

10 найпопулярніших помилок при ремонті

Спеціалісти студії «AGGR» підготували перелік найбільш популярних помилок при ремонті житла.  Обов’язково прочитайте, якщо плануєте ремонт в новобудові.

Помилка 1. Імпульсивний ремонт. Найбільш популярна помилка – підхід до ремонту без чіткого плану дій. До того, як почали купувати оздоблювальні матеріали, необхідно мати повне уявлення про те, що і в якій кімнаті буде в результаті. Складіть детальний план або схему з врахуванням всіх нюансів – розташування побутової техніки, меблів та ін.

Помилка 2. Ремонт необхідно починати з самих масштабних та брудних робіт. А далі приступати до більш простих, тобто спочатку виконуємо монтаж інженерних комунікацій (систем водопостачання, каналізації, опалення та електрики), а потім оздоблювальні роботи.

Особливу увагу необхідно приділити роботам по вирівнюванні поверхонь.- без цього не можлива якісне чистове оздоблення. Пам’ятайте, нерівність підлоги важко буде приховати навіть за допомогою дорогих оздоблювальних матеріалів.

Помилка 3. Розташування розеток та електрика. Обов’язково складіть план розташування розеток та вимикачів. Але спочатку необхідно чітко розуміти розташування меблів. В протилежному випадку є ризик, що вимикач буде розташована за шафою, а доступ до розетки буде можливий лише за наявності подовжувача.

Також, не варто розташовувати розетки занадто низько – вони будуть заважати при прибиранні. Взагалі кількість розеток необхідно робити на 20% більше ніж планувалося.

Помилка 4. Тепла підлога. Тепла підлога – один з найкращих винаходів людства, проте перед їх встановленням необхідно вирішити, де будуть розташовані меблі, щоб не витрачати енергію на обігрів холодильника та шафи.

Помилка 5. Використання рельєфного та ребристо кахелю для підлоги. Такий кахель виглядає дуже цікаво, але слід пам’ятати, що кахель буде розташований на підлозі, а отже його доведеться мити. Найбільше такий кахель підходить для ванної – кахель з ребристою поверхнею не ковзає.

Помилка 6. Об’єднання ванної кімнати та туалету. Суміщений санвузол зручний для маленької квартири, де проживає 1-2 людини. Якщо членів сім’ї більше та відсутній другий санвузол, то краще не об’єднувати.

Помилка 7. Сантехніка. Одна з тих помилок, котра стане очевидна після закінчення ремонту. Неякісна сантехніка швидко втрачає свій зовнішній вигляд та псує все враження від обновленого будинку.

Помилка 8. Важливо врахувати всі особливості запланованого Вами покриття для підлоги. По-перше. Паркет чи ламінат на кухні, при всій красі цих покриттів, ніяк не можна назвати практичним рішенням. Краще всього підібрати більш стійкі до води та пошкоджень покриття. І тут очікує друга регулярна помилка – неякісний лінолеум або кахель швидко псуються, так що на матеріалах краще не економити.

Помилка 9. Основна проблема при ремонті дитячої кімнати – занадто дорогі меблі. Вона буде змінюватися по мірі дорослішання дитини, тому розумно буде обмежитися недорогими, проте функціональними та приємними для ока предметами.

Помилка 10. Зашиваючи радіатори опалення, не забутьте залишити доступ до клапану перекриття. Для регулювання температури в кімнаті та економії тепла рекомендується встановити терморегулятори.

Врахуйте ці помилки при підготовці до ремонту та Вам не доведеться витрачати кошти на переробку.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *